web analytics
Ara

Roos Davin Güzellik Merkezi’nde 60 Dakikalık Profesyonel Cilt Bakımı

Cildiniz daha sağlıklı ve kusursuz bir görünüme kavuşması, nem ve yağ dengesini geri kazanması ve lekelerinizden arınmak için işi uzmanına bırakın! Roos Davin Güzellik Merkezi’nde, hastane konforunda, Dr.Spiller ürünleri ile yaptıracağınız cilt bakımı ile güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Sadece estetik açıdan değil, sağlık açısından da cildimizin bakımına özen göstermek yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi problemlerin önlenmesi bakımından çok faydalıdır. Aksi takdirde UV ışınları, makyaj, serbest radikaller, sigara, stres, hava değişimleri ve yanlış beslenme cildimizi olumsuz yönde etkiler ve genç yaşta olmamıza rağmen yorgun ve yaşlı görünmemize neden olur.

Doğal görüntünüzden gelen güzelliğinizle herkesi büyüleyeceksiniz!

Fırsat Seçenekleri 

 • Dr.Spiller Ürünlerle 60 Dakikalık Profesyonel Cilt Bakımı 150 TL 19.0 TL
 • Dr.Spiller Ürünlerle LED MASKE DAHİL 60 Dakikalık Profesyonel Cilt Bakımı 250 TL 45.0 TL

Yorum Yaz

Sınırlı Süre!

19 TL 150 TL

 • Değer

  150 TL
 • İndirim

  87%
 • Kazancınız

  131.00

Kampanya Bilgisi

Cildiniz daha sağlıklı ve kusursuz bir görünüme kavuşması, nem ve yağ dengesini geri kazanması ve lekelerinizden arınmak için işi uzmanına bırakın! Roos Davin Güzellik Merkezi’nde, hastane konforunda, Dr.Spiller ürünleri ile yaptıracağınız cilt bakımı ile güzelliğinize güzellik katacaksınız. Sadece estetik açıdan değil, sağlık açısından da cildimizin bakımına özen göstermek yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi

Fırsatı Paylaş