web analytics
Ara

News

Haz 2018
08

GittiGidiyor, Ev Dekorasyon Kategorisine English Home’u Ekledi

by Kupon Arşivi in Haber category

0Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, ev dekorasyon kategorisine English Home mağazasını dâhil etti. İlk kez bir online pazaryeri platformuna giren English Home’un GittiGidiyor mağazasında ev tekstili ürünlerinden halıya, mutfak ve banyo aksesuarlarından dekoratif objelere kadar uzanan geniş bir yelpazede toplam 3500 farklı ürün tüketicilerin beğenisine sunuluyor. 

Türkiye’nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, dekorasyon sektörünün önde gelen markası English Home’u kullanıcılarıyla buluşturdu.  Yurtiçi ve yurtdışında toplamda 400’ü aşkın fiziki mağazası bulunan English Home, GittiGidiyor’da mağaza açarak ilk kez bir online pazaryerinde resmi satışa başlamış oldu. GittiGidiyor’da açılan English Home mağazasında ev tekstili ürünlerinden halıya, mutfak ve banyo aksesuarlarından dekoratif objelere kadar uzanan 10 ayrı kategoride toplam 3500 farklı ürün tüketiciyle buluştu.

GittiGidiyor kullanıcılarına her kategoride bol çeşit ve kalite sunmaya önem verdiklerini belirten GittiGidiyor Satış Müdürü Nilay Büyükkapancı, “Bu noktada English Home gibi ev tekstili ve dekorasyon alanında Türkiye’nin başarılı bir markasıyla gerçekleştirdiğimiz işbirliğinin hem platformumuz hem de English Home açısından güzel sonuçlar yaratacağı kanaatindeyiz. GittiGidiyor olarak English Home ürünlerinin kullanıcılarımızla buluşmasından dolayı son derece mutluyuz” diye konuştu.

Ücretsiz kargo ve yüzde 70’e varan indirim fırsatı 
English Home Pazarlama ve E-Ticaret Yöneticisi Emel Öztürk ise GittiGidiyor ile gerçekleştirilen işbirliğiyle ilgili şöyle konuştu: “English Home olarak GittiGidiyor’da açtığımız mağazayla, müşterilerimize daha geniş yelpazede hizmet sunmayı hedefliyoruz. Ayda ortalama 83* milyon ziyaret alan ve 22 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan GittiGidiyor ile ürünlerimizi daha geniş bir kitleye ulaştırmayı amaçlıyoruz. Müşterimize sunduğumuz yüksek kaliteli hizmetin ağını genişletmek için GittiGidiyor’un doğru bir adres olduğunu düşünüyoruz. Ürünlerimizi ücretsiz kargo ve yüzde 70’e varan indirim fırsatlarıyla GittiGidiyor kullanıcılarına sunuyoruz. Önümüzdeki dönemde de özel fırsatlar sunmayı sürdüreceğiz.”

10 farklı kategoride 3500 ürün 
GittiGidiyor’da açılan English Home mağazasında; toplam 10 farklı kategoride 3500 ürün tüketicinin beğenisine sunuluyor. GittiGidiyor’daki English Home mağazasına https://www.gittigidiyor.com/cadde/ehmonline adresinden ulaşılabiliyor.

Yorum Yaz